„Na majowej łące słonko jasno świeci, a wśród kwiatów radość mają wszystkie dzieci!” 🌼
W tym tygodniu obiektem naszego zainteresowania była majowa łąka 🌼🐞
Poznaliśmy zwierzątka, które na niej mieszkają, m.in. biedronkę, konika polnego oraz żuczka. W środę wybraliśmy się na prawdziwą łąkę obok naszego klubiku, aby spróbować zobaczyć je z bliska. Zabraliśmy ze sobą lupy i uważnie obserwowaliśmy przyrodę. To była wspaniała zabawa!
Później wszyscy razem korzystaliśmy z pięknej pogody i bawiliśmy się na majowej łące. Aby także w naszym klubiku zrobiło się bardziej wiosennie, wspólnie stworzyliśmy piękną majową łąkę, która teraz zdobi nasz korytarz i możemy ją podziwiać razem z rodzicami.
Ciocia na języku angielskim pokazała nam różne zwierzątka i nauczyła nas, jak nazywają się po angielsku. Próbowaliśmy powtarzać nowe słówka i świetnie się przy tym bawiliśmy. Było dużo śmiechu i radości!
Wszyscy wykazaliśmy się także odwagą podczas zabawy w poszukiwanie robaczków w trawie. Szukaliśmy ich i próbowaliśmy łapać za pomocą szczypczyków albo naszych rączek. Bardzo nam się to podobało! 🐛🌿
W tym tygodniu nie zabrakło również wspólnego śpiewania piosenek, tańców i zabaw ruchowych. Tańczyliśmy, śmialiśmy się i spędziliśmy razem naprawdę cudowny czas.
To był super tydzień pełen radości, odkrywania i wspaniałych przygód! ☀️


















































































































