Wyjątkowy gość w naszym klubiku 🚓👮♂️
W ramach trwającego tygodnia o zawodach odwiedził nas we wtorek niezwykły gość – Pan Policjant! Nasz gość opowiedział dzieciom o swojej pracy, a maluchy miały niepowtarzalną okazję zobaczyć z bliska prawdziwe policyjne wyposażenie. Największą atrakcją okazały się kajdanki oraz błyszcząca odznaka. 😊Zabawa była po prostu świetna! Nie zabrakło radosnych przybić piątek z Panem Policjantem oraz wizyty na zewnątrz, gdzie dzieci mogły z bliska obejrzeć prawdziwy radiowóz policyjny i zobaczyć na własne oczy błyskające niebieskie światełka. 🚔✨
Serdecznie dziękujemy naszemu Panu Dzielnicowemu Tomaszowi Hojołowi z Posterunku w Białym Kościele za to, że przyjął nasze zaproszenie, znalazł dla nas czas i odwiedził nasze dzieciaczki. ❤️ Dziękujemy również za upominki – dzięki otrzymanym odblaskom nasze maluchy będą teraz bezpieczne i widoczne.
















































