W tym tygodniu zamieniliśmy się w małych ogrodników. Dowiedzieliśmy się, jakie narzędzia są potrzebne do pracy w ogrodzie. Razem z ciocią posadziliśmy do doniczek kwiatuszki oraz cebulkę, która na razie jest jeszcze malutka, ale będziemy codziennie o nią dbać i obserwować, jak rośnie. To była super zabawa – byliśmy prawdziwymi ogrodnikami!
Uczyliśmy się również wierszyka o sadzeniu kwiatuszka – po polsku i po angielsku, razem z gestami. Sprawiło nam to dużo radości.
Na zajęciach plastycznych zrobiliśmy piękne, kolorowe tulipany z odbitych rączek. Teraz rodzice mogą je oglądać na korytarzu. Wyglądają tam przepięknie i wprowadzają wiosenny, kolorowy nastrój🌷.
Na języku angielskim śpiewaliśmy z ciocią piosenkę o kolorowych kwiatuszkach oraz uczyliśmy się krótkiego wierszyka. Ciocia przypominała nam także nazwy kolorów po angielsku.
To był bardzo kolorowy i radosny tydzień!🐝🌸













































































































