W tym tygodniu nasi kochani rodzice zrobili nam wspaniałą niespodziankę i przyszli poczytać nam super bajki! Bardzo lubimy takie spotkania, bo możemy wspólnie słuchać ciekawych historii i spędzać razem miło czas.
Cieszymy się, że nasi rodzice tak chętnie angażują się w organizowanie nam kreatywnych i radosnych chwil. Dzięki temu każdy dzień w klubiku jest jeszcze bardziej wyjątkowy i pełen uśmiechu💛.
Bardzo dziękujemy mamie Jaśminy, tacie Marcelka oraz tacie Klary za odwiedziny, piękne czytanie i wspólnie spędzony czas. Bardzo nam się podobało i już czekamy na kolejne takie niespodzianki!✨📚




































