🌷 Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam! 🌷
Z okazji Dnia Mamy– wszystkie dzieciaki oraz cała kadra – pragnie złożyć Wam najpiękniejsze, prosto z serca płynące życzenia. 💖
Życzymy Wam:
✨ mnóstwa uśmiechu i cierpliwości – bo wiemy, że Wasza supermoc wymaga czasem podwójnych pokładów energii,
☕ chwili tylko dla siebie – na spokojną, ciepłą kawę,
🌸 niegasnącej dumy z Waszych pociech, które każdego dnia w klubiku opowiadają o Was z błyskiem w oku,
💚 dużo zdrowia, radości i codziennego szczęścia – bo jesteście całym światem dla swoich maluszków.
Życzymy cudownego świętowania wszystkim Mamom z naszego Klubiku – i wszystkim Mamom na całym świecie! 🌍💐
Spójrzcie na te ślady małe,
na kartce odbite –
w nich jest całe moje życie,
jeszcze nieodkryte.
Chcę iść przez świat Waszymi śladami,
otoczony miłością
i Waszymi dobrymi słowami.
Dziś daję Wam ten papier
farbą umazany,
byście wiedzieli,
jak bardzo poziom miłości jest znany.
Jesteście moim domem,
moim ciepłym schronieniem,
moim najpiękniejszym
na ziemi spełnieniem. ❤️



















