NA MAJOWEJ ŁĄCE.

Zajęcia dydaktyczne pt. Na majowej łące

W tym tygodniu podczas zajęć dzieci poznały mieszkańców majowej łąki- biedronki, motyle, pszczoły, czy żabki.
Poprzez zabawy ruchowe, piosenki oraz prace plastyczne maluchy rozwijały wyobraźnię, sprawność manualną i zainteresowanie przyrodą.
Zajęcia odbyły się w radosnej, wiosennej atmosferze.
Jako pracę plastyczną stworzyliśmy piękne biedronki.
Na zajęciach z angielskiego wspólnie bawiliśmy się przy piosenkach o owadach i poznaliśmy nowe słowa- bee, spider, ladybug.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przejdź do treści