Dziś odwiedziła nasz żłobek Mama Mikołaja, aby poczytać maluszkom bajki.
Kochana Mamo! ♥
serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wizytę w naszym żłobku.
Dziękujemy za piękne czytanie książek dzieciom, które sprawiło im wiele radości i pozwoliło przenieść się do świata wyobraźni.
Dziękujemy również za przygotowane naklejki- były dla dzieci miłą niespodzianką i wywołały wiele uśmiechów.
Cieszymy się, że zechciała się Pani podzielić z nami swoim czasem i zaangażowaniem. ♥


























