W tym tygodniu nasz żłobek odwiedziła Mama Ignasia Ch. oraz tata Julci S. aby poczytać maluszkom bajki.
Dzieci były zauroczone i zafascynowane Ich ciepłym głosem.
Przenieśliśmy się do świata wyobraźni.
Kochana Mamo, Kochany Tato! ♥
Bardzo Państwu dziękujemy za udział w akcji czytania bajek dzieciom w naszym żłobku.
Państwa obecność, zaangażowanie, wspólnie spędzony czas sprawiły dzieciom ogromną radość oraz stworzyły wyjątkową atmosferę bliskości i wspólnego odkrywania świata książek.
Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz odwiedzicie nas z kolejną książką! ♥























