WSPÓLNE CZYTANIE.

Zajęcia dydaktyczne pt Wspólne czytanie

W tym tygodniu nasz żłobek odwiedziła Mama Ignasia Ch. oraz tata Julci S. aby poczytać maluszkom bajki.
Dzieci były zauroczone i zafascynowane Ich ciepłym głosem.
Przenieśliśmy się do świata wyobraźni.

Kochana Mamo, Kochany Tato!
Bardzo Państwu dziękujemy za udział w akcji czytania bajek dzieciom w naszym żłobku.
Państwa obecność, zaangażowanie, wspólnie spędzony czas sprawiły dzieciom ogromną radość oraz stworzyły wyjątkową atmosferę bliskości i wspólnego odkrywania świata książek.
Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz odwiedzicie nas z kolejną książką!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przejdź do treści